Dnes je neděle 5. 7. 2020
Svátek má Cyril & Metoděj

Obec Dobrá


AktualityMobilní aplikaci pro naši obec je TADY!

Pátek - 6. 9. 2019

Mobilní aplikaci pro naši obec je TADY!

Zmeškali jste někdy hlášení místního rozhlasu, obecní akci či datum zastupitelstva? Pokud byste chtěli být informováni o aktuálním dění v naší obci pozorně čtěte následující řádky.
Připravili jsme pro vás nový komunikační kanál Hlášenírozhlasu.cz, díky kterému Vás budeme nově informovat o dění v obci pomoci mobilní aplikace, SMS zprávy nebo e-mailu.

Jak se do mobilní aplikace přihlásit?
1. Stáhněte si aplikaci Hlášenírohlasu.cz zdarma na Google play (majitelé telefonů s operační systémem Android) nebo na App Store (majitelé telefonů s operačním systémem iOS).


TIP: Naskenujte jeden z QR kódů do aplikace ve Vašem telefonu a klikněte na odkaz, který Vám nabídne.

2. Po úspěšné instalaci prosím vyhledejte naši obec v seznamu.
3. V menu Nastavení upozornění si vyberte, které sekce Vás zajímají a jaké novinky budete chtít odebírat. Toto nastavení jde kdykoliv upravit.
Přihlášením k odběru hlášení dává registrovaný občan souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem zasílání aktuálních informací z obce. Více informací o rozsahu a účelu zpracování a odvolání souhlasu najdete na adrese www.dobra.hlasenirozhlasu.cz nebo osobně na obecním úřadě.

Přihlaste se můžete také přes internet
Přejděte na www.dobra.hlasenirozhlasu.cz a klikněte na tlačítko Odebírat hlášení a zaregistrujte se.


Jak samotná mobilní aplikace funguje?
Administrátor aplikace zadá kratkou zpravičku do systému Hlášenírozhlasu.cz. Určí důležitost zprávy a typ nastavení upozornění. Vybere zda tato zpráva přijde jen do mobilní aplikace, e-mailu či i jako důležitá SMS zpráva např. o neplánované odstávce vody. Poté se zprava odešle do Vašich telefonů.

Uživatelé mobilní aplikace, kteří v danou chvíli budou připojeni k internetu (WIFI, mobilní data) dostanou informaci ihned jako notifikaci od nainstalované aplikace. Po prokliku se dostanou přímo do aplikace, kde uvidí např. tuto zprávu:Občané mohou také online upozorňovat na závady a zadávat podněty obecnímu úřadu. Například na díru v silnici. Svěřenci obecního úřadu se poté budou touto připomínkou zabývat a vy přimo v aplikaci uvidíte jejich odpověď. (Např. vyřešeno)
Věříme, že si tuto novinku oblíbíte a příště již nezmeškáte žádnou duležitou akci či důležitou informaci z dění v obci.

Další informace budeme postupně zveřejňovat na webu či v DL.zpět     nahoru     domů


Obecní úřad:
DOBRÁ č.p. 230, 739 51 Dobrá
Telefon:
+420 558 641 491, +420 558 641 202
E-mail:
oudobra@dobra.cz
Úřední hodiny:
pondělí, středa 8:00-12:00, 12:30-17:00

Kalendář akcí
© 2011-2020 Obec Dobrá   |   realizace nextWEB 45